Ruim 120 muzikanten vullen Astrant tijdens Popschool Live Festival
Ede – Op zaterdag 27 juni vullen meer dan 120 muzikanten van Novae Popschool de concertzaal van Astrant met een middag livemuziek. Het jaarlijkse festival is gratis toegankelijk.
Vanaf 12:00 uur klinkt er onafgebroken muziek in de Edese concertzaal aan het Kuiperplein. Leerlingen en docenten van Novae Popschool brengen samen 60 nummers ten gehore, van akoestische singer-songwriterstukken tot stevig bandwerk.
Lokaal podiumtalent
Popschool Live is het jaarlijkse showcase-moment van Novae Popschool, een instelling die al ruim twintig jaar muziekles geeft aan inwoners van Ede en omgeving. Op het programma staan leerlingen van alle niveaus en leeftijden, van basisschoolkinderen tot volwassen amateurs. Het festival biedt familieleden, vrienden en geïnteresseerd publiek een dwarsdoorsnede van het muzieklandschap dat de popschool het hele jaar door opbouwt.
De zaal opent om 11:45 uur. Reserveren is niet nodig. Wel hanteert Astrant veiligheidsregels rond capaciteit. Loopt de zaal vol, dan beslist het Astrant zelf over de toegang. Wie zeker wil zijn van een goede plek, doet er goed aan tijdig binnen te lopen.
Praktisch
- Datum: zaterdag 27 juni 2026
- Locatie: Astrant, Kuiperplein 31, Ede
- Zaal open: 11:45 uur
- Aanvang programma: 12:00 uur
- Verwacht einde: 17:00 / 17:30 uur (kleine uitloop mogelijk)
- Toegang: gratis, geen reservering nodig






